PDA

Επιστροφή στο Forum : Ανατολικο πηλειο



john gavan
26-08-10, 20:00
Απο 4 εως 7 Σεπτεμβρη θα κανουμε "μινι" διακοπες στα ανατολικα παραλια του Πηλειου
Η αφετερια μας θα ειναι ο Αγιοκαμπος Λαρισης και απο εκει χωρις κανενα επισημο προγραμμα θα παμε χωρευτο,Νταμουχαρη,αη Γιαννη.μηλοποταμο κτλ
Διανηκτερευσεις δεν θα κανονισουμε απλα οπου μας νυχτωνει θα μενουμε:doh:
ευχομαι να χει καλο καιρο γιατι το περιμενω "πως και πως" αυτο το 4ημερο....

Εαν καποιος εχει καποιες ιδεες για εκεινα τα μερη(ΦΑΓΗΤΟ,ΥΠΝΟ,ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ) ειναι ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΕΣ:thumbs: :thumbs:

tsunami
27-08-10, 00:25
Φαγητό οπωσδήποτε στη Ανάληψη πριν το Χωρευτο,αν πας Αη Γιάννη,να φας στον Γαλέο,Μηλοποταμο μόνο μπάνιο και φαγητο πιο κατω στο Λιμνιωνα γραφικό ταβερνάκι,Νταμουχαρη γραφικό λιμανάκι φαγητό όχι τπτ ιδιαίτερο,οτι θες ρώτα.:cheers

john gavan
27-08-10, 09:23
[quote=tsunami;47944]Φαγητό οπωσδήποτε στη Ανάληψη πριν το Χωρευτο,αν πας Αη Γιάννη,να φας στον Γαλέο,Μηλοποταμο μόνο μπάνιο και φαγητο πιο κατω στο Λιμνιωνα γραφικό ταβερνάκι,Νταμουχαρη γραφικό λιμανάκι φαγητό όχι τπτ ιδιαίτερο,οτι θες ρώτα.:cheers[/quote

Ωραια tsounami με καλυψες στο θεμα φαγητου και μπανιου....τι μας εμεινε?
Κανενας "ψαροτοπος" για ψαροντουφεκο(αν και θα εχω παρεα απο Βολο Ψαροντουφεκα και θα ξερει)και ο υπνος:thumbs:

Vinci
27-08-10, 09:50
Αν είσαι με τη βάρκα, νομίζω ότι δεν έχει κανένα "σοβαρό" λιμανάκι. Οπότε πάρε αρκετά μέτρα αλυσίδα. Μπορεί όμως να κάνω και λάθος.

john gavan
27-08-10, 11:01
Αν είσαι με τη βάρκα, νομίζω ότι δεν έχει κανένα "σοβαρό" λιμανάκι. Οπότε πάρε αρκετά μέτρα αλυσίδα. Μπορεί όμως να κάνω και λάθος.

Ρε .....Τουρκακι που δεν εχει σοβαρο λιμανι ?......στο ανατολικο πηλειο?
Σου ειπα και αλλη φορα δεν παω διακοπες ΜΕ ΤΟ "ΚΡΟΥΙΖΕΡ"
μΕ ΤΟ CARIBAKI παω και χωραω παντου...:doh:

Vinci
27-08-10, 11:06
Να μη σου πω που φτάνουν τα κύματα όταν βγάζει καιρουδάκι.
Ας το πει ο tsunami!
:)
Εκτός αν ψάχνεσαι για μεγαλύτερο.:mouahaha:mouahaha:mouahaha

john gavan
27-08-10, 11:14
To οτι ψαχνομαι .......ψαχνομαι αλλα αυτο δεν σημαινει αυτο που εχω να το ΨΑΧΝΩ!!!!!!

john gavan
27-08-10, 11:16
Αν είσαι με τη βάρκα, νομίζω ότι δεν έχει κανένα "σοβαρό" λιμανάκι. Οπότε πάρε αρκετά μέτρα αλυσίδα. Μπορεί όμως να κάνω και λάθος.
ΟΤΑΝ ΑΠΛΩΝΩ ΑΛΥΣΙΔΑ ,,,,,ΓΕΛΑΕΙ ΟΛΗ ΠΑΡΑΛΙΑ:mouahaha :mouahaha :mouahaha :mouahaha :mouahaha :mouahaha