PDA

Επιστροφή στο Forum : Σκάφη splash από Κίνα.....



kxrist
22-04-09, 13:49
τι λέτε για αυτά?
http://www.bym.gr/splash/index.php

nek-dolfin
22-04-09, 14:26
Στο 570 ωραια σκεψη η τελευταια εικονα...:cheers
Καλες τιμες..:cheers
Αλλα γενικα δν εχουν καπως αναβαθο V :wonder: :wonder:
Απο ποιοτητα τι λενε...???:wonder:

Kostas K.
29-04-09, 13:44
Τα είδα στην έκθεση του Φθινοπώρου και νομίζω ότι είναι χαμηλότατης ποιότητας (όσο μπορεί δηλαδή να δει το μάτι μου). Στην έκθεση είχαν κάποια μεταχειρισμένα με κόλλες στα μπαλόνια που περίσσευαν. Τα πλαστικά του ομοίως. Υπάρχει έξτρα χρέωση για Hypalon. Επίσης στο μήκος περιλαμβάνεται "πολύ μπαλόνι-λίγη γάστρα", ότι κι αν σημαίνει αυτό.

Γενικά νομίζω ότι είναι μια αγορά που -για τα δικά μου standards- μάλλον θα αποδειχθεί "ακριβή"!

stelios21
14-09-10, 22:49
εχω ενα 470 μοντελο 2009, εμεινα αρκετα ευχαριστημενος με το συγκεκριμενο χωρις προβληματα και με καλη αισθηση ασφαλειας στο καιρο λογο βαθειας γαστρας, το οποιο πουλαω τωρα για να παρω το 720, αν θελεις αλλες πληροφοριες στειλε μηνυμα.

GEORGE
17-09-10, 07:07
E οχι και κινεζικα προιοντα στη θαλασσα....οχι ακομα δλδ

georgescorpion
17-09-10, 08:09
τι λέτε για αυτά?
http://www.bym.gr/splash/index.php

Πάλι με διαφημιστή προιόντων μπλέξαμε.Πετάει κάποιος ενα μήνυμα και άντε να γίνεται μπάχαλο και να ασχολούμαστε!:mad: ..Ημαρτον..Γράφει ο καθένας οτι θέλει..Το δε αστείο είναι οτι στα 6,20 έχει 12 άτομα χωρητικότητα(άδεια 10)..!! Πήγαινε λοιπόν φίλε κι εσύ που τα διαφημίζεις,αλλά κι εσύ που έμεινες ευχαριστημένος(χωρίς να θέλω να σε προσβάλω), με 5άρι γεμάτο με 12 άτομα μέσα..Σοβαρευτείτε παιδιά!!

Οπως είπε κι ο Γιώργος με το Chris-craft είναι νωρίς ακόμα..Η Κίνα δεν παίζει παντού..Οχι ακόμα.. τουλάχιστον!

ktmakis
17-09-10, 09:38
Ρε παιδιά μια γνώμη ζήτησε ο άνθρωπος. Μπορεί το σκαφάκι να κάνει όλα αυτά για τα οποία κατασκευάστηκε μια χαρά.

Οσο αντίθετος καινα είμαι προσωπικά με την εισβολή της Κίνας στην αγορά δυστηχώς ΟΛΑ τα σκάφη αναψυχής (εκτός μερικών πολύ λίγων εξαιρέσεων) έχουν πολλά εξαρτήματα made in china.

georgescorpion
17-09-10, 20:57
?? ?????? ??? ????? ?????? ? ????????. ?????? ?? ??????? ?? ????? ??? ???? ??? ?? ????? ?????????????? ??? ????.

??? ????????? ????? ????? ????????? ?? ??? ??????? ??? ????? ???? ????? ???????? ??? ?? ????? ???????? (????? ??????? ???? ????? ??????????) ????? ????? ?????????? made in china.



???? ??? ?? ????????? ???? ????? ??? ??? ?????????? ?????? ?? ????? ????? ??? ???????? ????????. ??? ?????????? ?? ???????? Landwind ? ?????????????? ??????? ? ???????? ?????? ?? ????? ?? ?? ????? ?????? ??????? ????? ???? ????? ? ????? ??? ??? ????? ??... ????! ?????? ?????????!