PDA

Επιστροφή στο Forum : Να φεύγουν τα post που έχουμε διαβάσει



Nectarios
03-01-09, 16:24
Οταν πατάω Νέα Μηνύματα μου φέρνει στην λίστα και τα μηνύματα που έχω διαβάσει ήδη αλλά ο τίτλος δεν είναι σε bold.

Υπάρχει η δυνατότητα να φεύγουν από την λίστα και να μένουν μόνο τα καινούρια.

p@nos
03-01-09, 19:11
δεν μπορει

αυτο συμβαινει οταν πας στα "βοηθηματα->σημερινα μυνηματα"

οταν πατας "νεα μυνηματα" πρεπει να εχεις μονο οσα δεν εχεις διαβασει και τιποτα αλλο

κρατα ομως μια επιφύλλαξη γιατι μου εχει φερει καποιες φορες μυνηματα ως αδιαβαστα παρόλο που τα ειχα ανοιξει πριν. ;)


επισης αν πατας νεα μυνηματα, μπαινεις διαβάζεις και μετα πατας το κουμπι "πισω" τοτε λογικα σου τα βγαζει χωρις μπολντ αλλα παραμενουν εκει.

απεφυγε να πηγαινεις μπρος πισω στις σελίδες. multi tabs για καλυτερη ευκολία.

;)

Nectarios
03-01-09, 21:09
p@nos δυστυχώς συμβαίνει και οταν διαλέγω νέα μηνύματα. Εμφανίζονται αυτά που έχω διαβάσει, δεν είναι βέβαια bold.

Εχω δεί σε άλλα vbulletin οτι δεν συμβαίνει το ίδιο. Μήπως είναι κάποια ρύθμιση από διαχεριστές.

p@nos
03-01-09, 21:48
exeis dikio.. to eida kai go simera..

;)

mdk
04-01-09, 07:45
Εγώ παθαίνω το ίδιο σε όλα τα φόρουμ με vBulletin κι αυτό που κάνω είναι αφού τα διαβάσω μέσω νέων μηνυμάτων πατάω ένα "σημείωσε τα φόρουμ ως διαβασμένα" και τα καθαρίζει απ' τη λίστα.
Όταν έρθει ο admin απ΄τις διακοπές του θα του το πούμε μήπως και είναι θέμα ρύθμισης.

kostas katsenos
04-01-09, 11:01
Όταν έρθει ο admin απ΄τις διακοπές του θα του το πούμε μήπως και είναι θέμα ρύθμισης.

Έρχεται, έρχεται, έρχεται....:wow

Jorgos
05-01-09, 14:22
Και εγώ σήμερα έχω το ίδιο πρόβλημα. Αν βγω και μπω ολα μου τα δείχνει αδιάβαστα