+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 26

Θέμα: Γενικοί Κανονισμοί Λιμένος (20, 21, 23, 45) και νόμος καταδύσεων αναψυχής

  1. #11
    Junior Member Το avatar του χρήστη k_xatz
    Εγγραφή
    26-06-2010
    Σκάφος:
    Topline Corsair 31
    Μηχανή:
    Twin Yamaha F250D
    Μηνύματα
    857
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Προεπιλογή Απάντηση: Γενικοί Κανονισμοί Λιμένος (20, 21, 23, 45) και νόμος καταδύσεων αναψυχής

    Ουτε πηρα σκαφος για να παω να μονασω...
    υπαρχουν φορες που θα παω κ σε ερημικες παραλιες κ υπαρχουν φορες που θα παω να ριξω την μασα μου,η να πιω την μπυρα μου,σε μερη με τιγκα κοσμο...
    νομιζω οτι ο γκλ45 αναιρει αυτο που λεει ο 20
    φυσικα πας εξω για να αφησεις η να παρεις κοσμο,δεν καθεσαι στη μεση σαν τη σημαδουρα
    ο gatz με καλυψε για το θεμα της αγκυροβολιας οταν υπαρχουν σημαδουρες,οταν δεν υπαρχουν τι γινεται?
    (εστω οτι δεν θες να βγεις καθολου εξω,που αραζεις ρε παιδι μου?)

    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη k_xatz : 26-04-12 στις 22:59

    To view links or images in signatures your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.

  2. #12
    Ιδρυτικό μέλος Το avatar του χρήστη Vinci
    Εγγραφή
    22-12-2008
    Σκάφος:
    Τροχόσπιτο
    Μηχανή:
    Μπουζούκια
    Parking
    Βουρβουρού
    Μηνύματα
    8.838
    Thanks
    0
    Thanked 7 Times in 5 Posts

    Προεπιλογή

    Όταν πάμε στα beachoμπαρα στη Χαλκιδική αφήνω τον κόσμο σε σημείο που έχει λίγους λουόμενους και μετά ή δένω στα βαθιά και κολυμπάω ή δένω πολύ εξώ στην άκρη όταν δεν ενοχλώ.
    Πέρα από το τι λέει ο κανονισμός δε θέλω να αφήνω μια βάρκα 8 μέτρων και να ενοχλώ τους άλλους που πάνε να ξεκουραστούν....Ακόμη και στο ερημονήσι στο Διάπορο σπάνια αφήνω τη βάρκα έξω έξω....και ενοχλεί και είναι επικίνδυνη για τα παιδιά μας που κολυμπάνε εκεί στα ρηχά.

    Δε σηκώνω όμως τσαμπουκάδες στο μπες βγες προς την ακτή...μπουνιές δεν έπεσαν...ακόμα, αλλά από καυγάδες ένα σωρό...

    Sent from my MZ601 using Tapatalk 2


    To view links or images in signatures your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.

    Ο τρελός του χωριού

  3. #13
    Junior Member Το avatar του χρήστη k_xatz
    Εγγραφή
    26-06-2010
    Σκάφος:
    Topline Corsair 31
    Μηχανή:
    Twin Yamaha F250D
    Μηνύματα
    857
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Προεπιλογή Απάντηση: Γενικοί Κανονισμοί Λιμένος (20, 21, 23, 45) και νόμος καταδύσεων αναψυχής

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Vinci Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν πάμε στα beachoμπαρα στη Χαλκιδική αφήνω τον κόσμο σε σημείο που έχει λίγους λουόμενους και μετά ή δένω στα βαθιά και κολυμπάω ή δένω πολύ εξώ στην άκρη όταν δεν ενοχλώ.
    Πέρα από το τι λέει ο κανονισμός δε θέλω να αφήνω μια βάρκα 8 μέτρων και να ενοχλώ τους άλλους που πάνε να ξεκουραστούν....Ακόμη και στο ερημονήσι στο Διάπορο σπάνια αφήνω τη βάρκα έξω έξω....και ενοχλεί και είναι επικίνδυνη για τα παιδιά μας που κολυμπάνε εκεί στα ρηχά.

    Δε σηκώνω όμως τσαμπουκάδες στο μπες βγες προς την ακτή...μπουνιές δεν έπεσαν...ακόμα, αλλά από καυγάδες ένα σωρό...

    Sent from my MZ601 using Tapatalk 2
    :thumbs:
    το θεμα ειναι οτι τσακωνομαστε αδικα...το κομπλεξ τους κ η ασχετοσυνη τους,δεν τους εχουν επιτρεψει να μαθουν την νομοθεσια,καθως κ να μαθουν οτι δεν κινδυνευει η ζωη ολων των λουομενων,οταν βγαινεις,με μηδενικη ταχυτητα,σηκωμενα μοτερ κτλ κτλ για να αφησεις τον κοσμο σου...απο φετος,δεν θα απανταω καν,θα κανω οτι δεν ακουσα,η οτι αδιαφορω
    με την φτωχεια που υπαρχει,μπορει ο αλλος να κατσει εσκεμενα να τις φαει,για να σου κανει μηνυση μετα...


    To view links or images in signatures your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.

  4. #14
    Gold member Το avatar του χρήστη ΔΑΥΛΟΣ
    Εγγραφή
    23-12-2008
    Μηνύματα
    4.343
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Προεπιλογή Απάντηση: Γενικοί Κανονισμοί Λιμένος (20, 21, 23, 45) και νόμος καταδύσεων αναψυχής




    To view links or images in signatures your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.
    Στρατηγος Δαρειος

  5. #15
    Διαχειριστής Το avatar του χρήστη pakar
    Εγγραφή
    23-12-2008
    Σκάφος:
    Utecoupi
    Μηνύματα
    7.095
    Thanks
    18
    Thanked 5 Times in 4 Posts

    Προεπιλογή Απάντηση: Γενικοί Κανονισμοί Λιμένος (20, 21, 23, 45) και νόμος καταδύσεων αναψυχής

    οταν δεν εχει σημαδούρες πας και αραζεις στη πλευρά που εχει τις καλύτερες γκόμενες



    ο ΓΚΛ 20 ειναι ο βασικός και οι υπόλοιποι ειτε προσθέτουν ειτε αλλάζουν,ειτε καταργούν κάποια άρθρα.
    το άρθρο 4 πάντως δεν άλλαξε.


    εγω άσχετα με το τι λεει ο νόμος δινω δίκιο στους λουόμενους,που μπορεί να εχουν φτάσει με τα πόδια,με το λεωφορείο κλπ και δεν έχουν τη δυνατότητα να πανε αλλού.
    ο καθένας κανει τις επιλογές του,εγω δεν κάνω οτι δεν θα ήθελα να μου κάνουν οι άλλοι....αυτό το νόμο ακολουθώ γενικά


    To view links or images in signatures your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.

  6. #16
    Gold member Το avatar του χρήστη ΔΑΥΛΟΣ
    Εγγραφή
    23-12-2008
    Μηνύματα
    4.343
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Προεπιλογή Απάντηση: Γενικοί Κανονισμοί Λιμένος (20, 21, 23, 45) και νόμος καταδύσεων αναψυχής

    eisaikaioreopaidipsilokaimemallia


    To view links or images in signatures your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.
    Στρατηγος Δαρειος

  7. #17
    Iδρυτικο Μελος Το avatar του χρήστη gatz
    Εγγραφή
    22-12-2008
    Σκάφος:
    .....
    Μηχανή:
    ....
    Parking
    photobucket
    Μηνύματα
    2.811
    Thanks
    0
    Thanked 5 Times in 3 Posts

    Προεπιλογή Απάντηση: Γενικοί Κανονισμοί Λιμένος (20, 21, 23, 45) και νόμος καταδύσεων αναψυχής

    Παράδειγμα προς αποφυγή ( μέσα σ' αυτούς κι εγώ) !!!





    To view links or images in signatures your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.

  8. #18
    Ιδρυτικο μελος Το avatar του χρήστη FOYSKA
    Εγγραφή
    22-12-2008
    Σκάφος:
    SHEARWATER
    Μηχανή:
    ΜΑΥΡΗ ΠΕΙΡΑΓΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΤΙΜΙΑ
    Parking
    ΛΑΥΡΙΟ
    Μηνύματα
    8.050
    Thanks
    5
    Thanked 10 Times in 9 Posts

    Προεπιλογή Απάντηση: Γενικοί Κανονισμοί Λιμένος (20, 21, 23, 45) και νόμος καταδύσεων αναψυχής

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pakar Εμφάνιση μηνυμάτων
    ......ο καθένας κανει τις επιλογές του,εγω κάνω οτι δεν θα ήθελα να μου κάνουν οι άλλοι....αυτό το νόμο ακολουθώ γενικά
    :
    ...... ναι, και ο Παναθηναικος ( τι παω και θυμαμαι τωρα : ) εχασε το πρωταθλημα απο την διαιτησια : :


    To view links or images in signatures your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.
    L' "etat" c'est moi

  9. #19
    Διαχειριστής Το avatar του χρήστη pakar
    Εγγραφή
    23-12-2008
    Σκάφος:
    Utecoupi
    Μηνύματα
    7.095
    Thanks
    18
    Thanked 5 Times in 4 Posts

    Προεπιλογή Απάντηση: Γενικοί Κανονισμοί Λιμένος (20, 21, 23, 45) και νόμος καταδύσεων αναψυχής

    δεν μας λες......εκτός απο κίνησης,καίει και θέρμανσης:


    To view links or images in signatures your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.

  10. #20
    Ιδρυτικο μελος Το avatar του χρήστη FOYSKA
    Εγγραφή
    22-12-2008
    Σκάφος:
    SHEARWATER
    Μηχανή:
    ΜΑΥΡΗ ΠΕΙΡΑΓΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΤΙΜΙΑ
    Parking
    ΛΑΥΡΙΟ
    Μηνύματα
    8.050
    Thanks
    5
    Thanked 10 Times in 9 Posts

    Προεπιλογή Απάντηση: Γενικοί Κανονισμοί Λιμένος (20, 21, 23, 45) και νόμος καταδύσεων αναψυχής




    To view links or images in signatures your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.
    L' "etat" c'est moi

+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας