+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 7 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 5 6 7 8 9 17 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 70 από 188

Θέμα: 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2011 VIPER RIBS - ΑΘΗΝΑ (ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ)

  1. #61
    Gold member Το avatar του χρήστη Xatzi
    Εγγραφή
    02-09-2009
    Μηνύματα
    1.129
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Προεπιλογή Απάντηση: 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2011 VIBER RIBS - ΑΘΗΝΑ (ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ)

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panagiotissim Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με το χθεσινό αγώνα στη Νέα Μάκρη τελείωσε το φετινό πρωτάθλημα! Ο τελευταίος αυτός αγώνας έγινε με συνθήκες αρκετής θάλασσας, ήταν ο δυσκολότερος του προταθλήματος και είμαι ιδιαίτερα χαρούμενος για την νίκη μας. Τεράστια εμπειρία για μένα το προτάθλημα του 2011 ως συνοδηγός στο 777 ειδικά αφού είναι η πρώτη μου συμετοχή σε αγωνιστική διοργάνωση! Και πολλά συγχαρητήρια σε όλους τους διοργανωτές και στους συναγωνιστές μου! Ως τελικός απολογισμός κατακτήσαμε τη δεύτερη θέση του προταθλήματος ατυχίες/αστοχίες μας στέρησαν πολύτιμους βαθμούς. Κατορθώσαμε όμως να κερδίσουμε τις περισσότερες πρώτες θέσεις στο σύνολο των αγώνων ( technohull 777 4πρωτίες, olympic 2πρωτιές, scorpion 1πρωτιά, apache 1πρωτιά)
    Και του χρόνου,συγχαρητήρια για φέτος, και μακάρι να μπούν στο χώρο ακόμα περισσότεροι....


  2. #62
    Junior Member Το avatar του χρήστη leader
    Εγγραφή
    16-12-2009
    Σκάφος:
    seaquest
    Μηχανή:
    300 xs
    Μηνύματα
    84
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Προεπιλογή Απάντηση: 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2011 VIBER RIBS - ΑΘΗΝΑ (ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ)

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panagiotissim Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με το χθεσινό αγώνα στη Νέα Μάκρη τελείωσε το φετινό πρωτάθλημα! Ο τελευταίος αυτός αγώνας έγινε με συνθήκες αρκετής θάλασσας, ήταν ο δυσκολότερος του προταθλήματος και είμαι ιδιαίτερα χαρούμενος για την νίκη μας. Τεράστια εμπειρία για μένα το προτάθλημα του 2011 ως συνοδηγός στο 777 ειδικά αφού είναι η πρώτη μου συμετοχή σε αγωνιστική διοργάνωση! Και πολλά συγχαρητήρια σε όλους τους διοργανωτές και στους συναγωνιστές μου! Ως τελικός απολογισμός κατακτήσαμε τη δεύτερη θέση του προταθλήματος ατυχίες/αστοχίες μας στέρησαν πολύτιμους βαθμούς. Κατορθώσαμε όμως να κερδίσουμε τις περισσότερες πρώτες θέσεις στο σύνολο των αγώνων ( technohull 777 4πρωτίες, olympic 2πρωτιές, scorpion 1πρωτιά, apache 1πρωτιά)
    Συγχαρητήρια για την δεύτερη θέση του πρωταθλήματος 2011, πιστεύω σαν νέος στο άθλημα αυτό να μην απογοητευτείς για την δεύτερη θέση και να συνεχίσεις να αγωνίζεσαι. Για σένα αυτό είναι μία εμπειρία για να μάθεις ότι τα πρωταθλήματα δεν τα κερδίζουν πάντα αυτοί που παίρνουν τις πιο πολλές πρώτες θέσεις αλλά αυτοί που έχουν αξιοπιστία και τερματίζουν τις περισσότερες φορές .


  3. #63
    Διαχειριστής Το avatar του χρήστη pakar
    Εγγραφή
    23-12-2008
    Σκάφος:
    Utecoupi
    Μηνύματα
    7.095
    Thanks
    18
    Thanked 5 Times in 4 Posts

    Προεπιλογή Απάντηση: 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2011 VIBER RIBS - ΑΘΗΝΑ (ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ)

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sfrag Εμφάνιση μηνυμάτων
    κατσαβιδασιόν, ου α παρκ φερμέ με α φαρμακί και αλογά πεθανέ?
    Λασκαρί τριχά συκωθεί α ταβανιόν
    ο μον ντιέ
    αβέκ πουάρ ντιστριμπιτέρ, καπιτανό


    έγραψες παλι
    http://www.youtube.com/watch?v=rAkXdTeIVrg


    To view links or images in signatures your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.

  4. #64
    Junior Member Το avatar του χρήστη seanikos
    Εγγραφή
    09-02-2009
    Μηνύματα
    787
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Thumbs up Απάντηση: 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2011 VIBER RIBS - ΑΘΗΝΑ (ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ)

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο FOYSKA Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελειωσε και αυτη η αγωνιστικη και μαζι και το φετεινο πρωταθλημα .
    Οι καιρικες συνθηκες που επικρατουσαν ηταν ιδανικες για να εχουμε λιγο παραπανω θεαμα ... , αλλα ο αναγκαστικος σχεδιασμος της πιστας στερησε απο εμας που ειμασταν στην στερια να το απολαυσουμε
    Εγω νοιωθω την αναγκη να σας μιλησω για το "φαινομενο" Γρηγορη Οικονομου . Σαν χειριστης ( οχι μονο αθλητης ) φουσκωτου εχει ενα χαρισμα να το "υποτασσει" και να συμπεριφερεται σαν προεκταση του εαυτου του . Ειχα την τυχη να συνταξιδεψω μαζι του , και αυτο που λενε "....... και _-__-_ να πιασει , χρυσαφι γινεται ...." ταιριαζει απολυτα στο πως μπορει και παιρνει απο το φουσκωτο που πιλοταρει οτι μπορει να του δωσει ... :thumbs:
    Για την γενικωτερη συμπεριφορα του στην διαρκεια των αγωνων τι να πεις ??
    Μακρυα απο βαρυγδουπες δηλωσεις
    Βοηθα και δανειζει οτι εχει στους συναθλητες του
    Τρεχει βαζει τις σημαδουρες , γυριζει παιρνει την βαρκα και συμμετεχει στον αγωνα , μολις τελειωνει στηνει το βαθρο των απονομων ... και μετα το "αποσυναρμολογει" . Και ολα αυτα μακρυα απο φωτογραφιες κ.λ.π. κ.λ.π.
    ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΔΑΡΕ :thumbs:
    Υ.Γ.
    .... ρε συ θυμισε μου να σου σφιξω το χερι οταν συναντηθουμε , διοτι ειμαι γερος και ξεχναω
    για αυτο ειναι πρωταθλητης βρε σοφε γιατι εχει απαντηση σε καθε προβλημα και με κατανοηση στους γερους φιλους του

    ΥΓσυγχαρητηρια σε ολους και ιδιαιτερα στους πρωταθλητες(οδηγους συνοδηγους)


  5. #65
    Gold member Το avatar του χρήστη Capitano
    Εγγραφή
    23-12-2008
    Σκάφος:
    Bat Artic 745
    Μηχανή:
    Evinrude E TEC 250h.o.
    Parking
    Ν.Μακρη
    Μηνύματα
    4.222
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Προεπιλογή Απάντηση: 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2011 VIBER RIBS - ΑΘΗΝΑ (ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ)

    @Pakar-Sfrag-Γιαννάκη

    Αν διαβάζατε τον κανονισμό, θα ξέρατε ότι όταν τελειώνει ο αγώνας ο καθένας μπορεί να κάνει ότι θέλει αφόσον ΔΕΝ πάει για έλεγχο. Αν τυχόν κάποιος πάει για έλεγχο, συνοδεύεται από μέλος της επιτροπής και απαγορεύεται να πειράξει οτιδήποτε. Οπότε τσάμπα φασαρία και μπηχτές πετάτε... αν θέλετε να σχολιάζετε που βεβαίως είναι επιθυμητό, διαβάστε τουλάχιστον αυτό το ρημάδι το βιβλιαράκι...πάνω από 15 λεπτά δεν θα σας πάρει. Φέτος θα τυπωθούν περίσσεμα για να πάρουν και πέραν των αγωνιζομένων, διάφοροι άλλοι ενδιαφερόμενοι. Ζητήστε το στο σαλόνι!:thumbs:

    ... και τωρα πως το λενε στον .....

    To view links or images in signatures your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.

  6. #66
    Διαχειριστής Το avatar του χρήστη pakar
    Εγγραφή
    23-12-2008
    Σκάφος:
    Utecoupi
    Μηνύματα
    7.095
    Thanks
    18
    Thanked 5 Times in 4 Posts

    Προεπιλογή Απάντηση: 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2011 VIBER RIBS - ΑΘΗΝΑ (ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ)

    @Capitano
    πρέπει να εχει και σήμερα τρικυμία μου φαίνεται..............είδα ενα ποστ που με έκανε και γέλασα ....δεν ξερω παραλειπόμενα..........τωρα θα μάθω:D



    υγ.κράτα μου ενα βιβλίο


    To view links or images in signatures your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.

  7. #67
    Gold member Το avatar του χρήστη Capitano
    Εγγραφή
    23-12-2008
    Σκάφος:
    Bat Artic 745
    Μηχανή:
    Evinrude E TEC 250h.o.
    Parking
    Ν.Μακρη
    Μηνύματα
    4.222
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Προεπιλογή Απάντηση: 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2011 VIBER RIBS - ΑΘΗΝΑ (ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ)

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pakar Εμφάνιση μηνυμάτων
    @Capitano
    πρέπει να εχει και σήμερα τρικυμία μου φαίνεται..............είδα ενα ποστ που με έκανε και γέλασα ....δεν ξερω παραλειπόμενα..........τωρα θα μάθω:D



    υγ.κράτα μου ενα βιβλίο
    Δεν υπάρχουν παρελειπόμενα...φανερά και ξάστερα είναι όλα!
    Κάποιος αγωνιζόμενος μετά το τέλος του αγώνα, αφού δεν του είπαμε τίποτα για έλεγχο, όταν βγήκε το σκάφος από το νερό, άνοιξε το καπάκι του κινητήρα για να ελέγξει αν τυχόν υπάρχουν νερά κοντά στις χωάνες εισαγωγής που είναι ελέυθερες χωρίς φίλτρα. Το καπάκι έχει τρύπα σε αυτό ακριβώς το σημείο χωρίς λαβύρινθο κτλ.
    Απλό... :thumbs:
    Δεν ήμουν εκεί, δεν το είδα, αλλά υπήρχε μέλος της επιτροπής εκεί που το είδε μπροστά του... δεν ήταν κάτι που απαγορεύεται τέλος πάντων η ενέργεια αυτή.

    ... και τωρα πως το λενε στον .....

    To view links or images in signatures your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.

  8. #68
    Διαχειριστής Το avatar του χρήστη pakar
    Εγγραφή
    23-12-2008
    Σκάφος:
    Utecoupi
    Μηνύματα
    7.095
    Thanks
    18
    Thanked 5 Times in 4 Posts

    Προεπιλογή Απάντηση: 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2011 VIBER RIBS - ΑΘΗΝΑ (ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ)

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Capitano Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν υπάρχουν παρελειπόμενα...φανερά και ξάστερα είναι όλα!
    Κάποιος αγωνιζόμενος μετά το τέλος του αγώνα, αφού δεν του είπαμε τίποτα για έλεγχο, όταν βγήκε το σκάφος από το νερό, άνοιξε το καπάκι του κινητήρα για να ελέγξει αν τυχόν υπάρχουν νερά κοντά στις χωάνες εισαγωγής που είναι ελέυθερες χωρίς φίλτρα. Το καπάκι έχει τρύπα σε αυτό ακριβώς το σημείο χωρίς λαβύρινθο κτλ.
    Απλό... :thumbs:
    Δεν ήμουν εκεί, δεν το είδα, αλλά υπήρχε μέλος της επιτροπής εκεί που το είδε μπροστά του... δεν ήταν κάτι που απαγορεύεται τέλος πάντων η ενέργεια αυτή.
    φαντάζομαι οτι οταν ηρεμήσεις θα κατανοήσεις οτι το ποστ του sfrag ειναι χιουμοριστικό.........και ισως γελάσεις και εσυ.

    άλλωστε ολα είναι τοσο φανερά και ξάστερα που δεν χωρούν αμφισβήτηση:thumbs:


    To view links or images in signatures your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.

  9. #69
    Ιδρυτικό μέλος Το avatar του χρήστη Vinci
    Εγγραφή
    22-12-2008
    Σκάφος:
    Τροχόσπιτο
    Μηχανή:
    Μπουζούκια
    Parking
    Βουρβουρού
    Μηνύματα
    8.838
    Thanks
    0
    Thanked 7 Times in 5 Posts

    Προεπιλογή Απάντηση: 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2011 VIBER RIBS - ΑΘΗΝΑ (ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ)

    Τα δίχτυα απ'ότι βλέπω μια ζωή γεμάτα ανεβαίνουν.
    : :

    @Pakar
    Εσύ ειδικά το χρειάζεσαι το βιβλιαράκι. ;)


    To view links or images in signatures your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.

    Ο τρελός του χωριού

  10. #70
    Ιδρυτικό μέλος Το avatar του χρήστη Vinci
    Εγγραφή
    22-12-2008
    Σκάφος:
    Τροχόσπιτο
    Μηχανή:
    Μπουζούκια
    Parking
    Βουρβουρού
    Μηνύματα
    8.838
    Thanks
    0
    Thanked 7 Times in 5 Posts

    Προεπιλογή Απάντηση: 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2011 VIBER RIBS - ΑΘΗΝΑ (ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ)

    Αληθεύει ότι του χρόνου θα γίνει ο αγώνας στην Κω;


    To view links or images in signatures your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.

    Ο τρελός του χωριού

+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία