+ Απάντηση στο θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4

Θέμα: PARKING ΔΕΛΦΙΝΙ

  1. #1
    Junior Member Το avatar του χρήστη Aετός
    Εγγραφή
    12-11-2009
    Σκάφος:
    eagle 6,50
    Μηχανή:
    Yamaha Vmax 225hp ox66
    Parking
    ΛΑΓΟΝΗΣΙ
    Μηνύματα
    499
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Προεπιλογή PARKING ΔΕΛΦΙΝΙ

    Στην Λεοφώρο Καλυβιων 4οχλμ (μεταξυ Καλυβια και παραλιακης) ανοιξε ενα νεο παρκινγκ σκαφων με αρκετα δελεαστικες τιμες και πολλες παροχές.

    Λειτουργει 24ωρες το 24ωρο πρόσβαση,365 μερες τον χρόνο.

    Χρεωνει 4€ το μετρο συν ΦΠΑ=4,90€(με απόδειξη) τις ανοιχτες θεσεις,με παροχές ρευμα+νερο+αερα στην καθε θεση.

    Για πλήρη πλυσιμο/σαπούνισμα/στεγνωμα/κουκούλωμα,χρεώνει 20€.

    Και 20€ την ανελκυση - καθέλκυση στην γλύστρα του Λαγονησίου(ευκαλυπτα).
    Parking γλυστρα Λαγονησιου,απόσταση 7 λεπτα.

    Υπάρχει δυνατότητα (εχει 3 τζιπ) για μεταφορα παντου κατοπιν συμφωνιας.

    Ενδεικτικα χρεωνει:30€ την ανελκυση - καθέλκυση στην Αγια Μαρινα η στην Αναβυσσο.

    Και 50€ την ανελκυση - καθελκυση στο Λαυριο (50χλμ+50χλμ=100χλμ επι δυο φορες).

    Να σημειωθει οτι η καθε διαδρομη για καθε βαλε-βγαλε π.χ.Αναβυσσος ειναι 20χλμ.συν20χλμ=40χλμ για να σε ριξη και αλλα 40χλμ για να σε βγάλει =80χλμ συνολικα με CHEROKEE 4700c.c. και χρεωνει 30€ αυτη την διαδικασία η 20€ στο Λαγονησι που ειναι πιο κοντα (αυτο πιθανον να παιξει και 15€ αν μαζευτουμε καποιοι).

    Τις σκεπαστες θεσεις τις χρεώνει απο 700€ εως 1000€ τον χρονο αναλογα το σκαφος και κατοπιν συμφωνιας.

    Επισης υπάρχει και ενα προγραμμα απεριορίστων ανελκύσεων καθελκύσεων,που περιλαμβάνει και ολα τα πλυσιματα/βενζινες/κλπ με 15€ το μετρο.

    Κατοπιν συμφωνιας απ'την αρχη,μπορει ο πελατης να επιλέξει καποιους π.χ. 3 μηνες καλοκαιρινους το προγραμμα των 15€ το μετρο και τους υπόλοιπους π.χ.9μηνες με 5€ το μετρο συν το βαλε-βγαλε 20€.
    Σε αυτη την περιπτωση ενα πενταμετρο σκαφος θα πληρωνει 25€ τον μηνα για 9 μηνες=225€ και για τους 3 μηνες θα δινει 225€ με απεριόριστα ''ρηξίματα'' και πλυσίματα.Συνολικα θα δωσει 225+225=450€ τον χρονο.

    Οι τιμες αυτες προϋποθετουν τριμηνη προπληρωμη.

    Να σημειωθει οτι εχει πλήρη καλυψη με συγχρονα συστηματα ασφαλείας,καμερες,σκυλια και μενει ο ιδιος μεσα(οικογενειακη επιχήρειση).

    Σε ερωτηση μου τι γινεται σε περιπτωση κλοπης,μου ειπε οτι εγγυαται ο ιδιος για κλοπη.

    Επισης κανει πλήρη service σε τρέϊλερ και σε ολους τους τυπους των μηχανων.


    Για περισσότερες διευκρινιστικες πληροφοριες : 2299047096 κιν.6984626144


  2. #2
    Ιδρυτικό μέλος Το avatar του χρήστη Vinci
    Εγγραφή
    22-12-2008
    Σκάφος:
    Τροχόσπιτο
    Μηχανή:
    Μπουζούκια
    Parking
    Βουρβουρού
    Μηνύματα
    8.838
    Thanks
    0
    Thanked 7 Times in 5 Posts

    Προεπιλογή Απάντηση: [B] PARKING ΔΕΛΦΙΝΙ[/B]

    Αναλυτικότατος!
    :thumbs:

    Έχεις καμία σχέση με την επιχείρηση; Να πούμε καλές δουλειές;


    To view links or images in signatures your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.

    Ο τρελός του χωριού

  3. #3
    Iδρυτικο Μελος Το avatar του χρήστη gatz
    Εγγραφή
    22-12-2008
    Σκάφος:
    .....
    Μηχανή:
    ....
    Parking
    photobucket
    Μηνύματα
    2.811
    Thanks
    0
    Thanked 5 Times in 3 Posts

    Προεπιλογή Απάντηση: [B] PARKING ΔΕΛΦΙΝΙ[/B]

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Aετός Εμφάνιση μηνυμάτων



    Σε ερωτηση μου τι γινεται σε περιπτωση κλοπης,μου ειπε οτι εγγυαται ο ιδιος για κλοπη.



    Εγγράφως ??


    To view links or images in signatures your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.

  4. #4
    Junior Member Το avatar του χρήστη Aετός
    Εγγραφή
    12-11-2009
    Σκάφος:
    eagle 6,50
    Μηχανή:
    Yamaha Vmax 225hp ox66
    Parking
    ΛΑΓΟΝΗΣΙ
    Μηνύματα
    499
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Προεπιλογή Απάντηση: [B] PARKING ΔΕΛΦΙΝΙ[/B]

    Καμία σχέση δεν έχω με το parking, απλά περασα χθες και ρωτησα και το αναφέρω ενημερωτικά,μια και οι εποχές ειναι δυσκολες και οι προσφορές παντα δεκτές.
    Στα λογια με διαβεβαίωσε οτι αυτο δεν γινεται,αν κατι χαθει ειναι αποκλειστικά αυτός υπευθυνος.
    Φυσικα αν δεν δωθει εγγραφως,δεν πρεπει να το λαβουμε στα υπ'οψιν.
    Υποθετω,αν παμε καποιοι τα σκαφη μας εκει,σιγουρα θα παίξει καλύτερες ακόμα τιμες για ολους.
    Υπάρχει χωρος για πολλά σκαφη και ειναι σχεδον ετοιμες και οι θέσεις με στεγαστρο.
    Επισης ευνόητο ειναι οτι δεν ειμαστε υποχρεωμένοι να δεχθουμε αλλες υπηρεσίες,οπως το σοβαρό θεμα του service των μοτέρ μας,που ο καθένας μας εχει την δική του επιλογη και αποψη.
    Προσωπικά εγω και 1000€ να ζήταγε ο μηχανικός μου,δεν θα τ'αφηνα σε κανένα χέρι (π.χ. parking),εστω και να μου ζητούσε για την ιδια δουλειά 100€ μόνο.
    Με τα θέματα ασφάλειας και ζωης δεν πρεπει να παίζουμε.Η θαλασσα οταν την ταξιδεύεις,δεν ειναι στεριά να κανεις δεξιά.
    Οπως και για το θεμα της κλοπης,οσες διαπιστευτήρια και εγγυήσεις να μου εδινε ''ο καθένας'' εστω και εγγραφως,ποτε δεν θα αφηνα πανω το gps/vhf και παντα την βοηθητική θα την πηγαινόφερνα στο πορτ μπαγκαζ.Και ασφαλως κλειδωμένα ολα τα ταμπούκια.
    Ας ειμαστε επιφυλακτικοί μια και τοσα εχουν ακουστει,γιατι να μην λαμβάνουμε μετρα αυτοπροστασίας;
    Ας δεχθουμε αυτα που θελουμε και μας συμφέρουν μονο.


+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία