+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 1 από 3 1 2 3 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 22

Θέμα: ΖΗΤΗΤΑΙ ΦΟΥΣΚΩΤΟ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ 3-4,5 ΜΕΤΡΑ,ΜΕΧΡΙ 4500 ΕΥΡΩ.

  1. #1
    Junior Member Το avatar του χρήστη lefteris xania
    Εγγραφή
    22-11-2012
    Σκάφος:
    SEA-PRO 4.20
    Μηχανή:
    TOHATSU 4-stroke 30hp.
    Parking
    ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΜΟΥ
    Μηνύματα
    32
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    μηχανή ΖΗΤΗΤΑΙ ΦΟΥΣΚΩΤΟ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ 3-4,5 ΜΕΤΡΑ,ΜΕΧΡΙ 4500 ΕΥΡΩ.

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.ΖΗΤΑΩ ΦΟΥΣΚΩΤΟ Η ΠΟΛΥΕΣΤΕΡΙΚΟ ΑΠΟ 4-5 ΜΕΤΡΑ ΣΕ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ.ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΤΡΕΙΛΕΡ ΤΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΔΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΕ ΙΣΧΥ.ΤΟ ΜΕΓΙΣΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΘΕΣΩ ΕΙΝΑΙ 4.500 ΕΥΡΩ.-ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΧΑΝΙΑ-ΚΡΗΤΗΣ-


  2. #2
    Gold member Το avatar του χρήστη next
    Εγγραφή
    14-10-2010
    Μηνύματα
    3.494
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Προεπιλογή Απάντηση: ΖΗΤΗΤΑΙ ΦΟΥΣΚΩΤΟ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ 3-4,5 ΜΕΤΡΑ,ΜΕΧΡΙ 4500 ΕΥΡΩ.

    Υπαρχει ενα πηγασσος 4.56 της αλφα ελλας πολυεστερικο με 75 mariner 2T σε πολυ καλη κατασταση αλλα η τιμη παιζει στα 6000 αν σενδιαφερει

    m3mmΟ SR ib
    To view links or images in signatures your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.


  3. #3
    Junior Member Το avatar του χρήστη lefteris xania
    Εγγραφή
    22-11-2012
    Σκάφος:
    SEA-PRO 4.20
    Μηχανή:
    TOHATSU 4-stroke 30hp.
    Parking
    ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΜΟΥ
    Μηνύματα
    32
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    μηχανή Απάντηση: ΖΗΤΗΤΑΙ ΦΟΥΣΚΩΤΟ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ 3-4,5 ΜΕΤΡΑ,ΜΕΧΡΙ 4500 ΕΥΡΩ.

    Ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου αλλα δυστυχως μονο αυτα τα χρηματα διαθετω..Εχουμε και παιδακια να θρεψουμε και ειναι και οι καιροι δυσκολοι δυστυχως...Ισως αν ηταν καλυτερα τα πραγματα να το προτιμουσα.Ευχαριστω και παλι.


  4. #4
    Gold member Το avatar του χρήστη next
    Εγγραφή
    14-10-2010
    Μηνύματα
    3.494
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Προεπιλογή Απάντηση: ΖΗΤΗΤΑΙ ΦΟΥΣΚΩΤΟ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ 3-4,5 ΜΕΤΡΑ,ΜΕΧΡΙ 4500 ΕΥΡΩ.

    Υπαρχει το ιδιο ακριβως με Johnson 90 2T με τρειλερ ελξις στα 4200 σε καλη κατασταση

    m3mmΟ SR ib
    To view links or images in signatures your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.


  5. #5
    Junior Member Το avatar του χρήστη lefteris xania
    Εγγραφή
    22-11-2012
    Σκάφος:
    SEA-PRO 4.20
    Μηχανή:
    TOHATSU 4-stroke 30hp.
    Parking
    ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΜΟΥ
    Μηνύματα
    32
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Προεπιλογή Απάντηση: ΖΗΤΗΤΑΙ ΦΟΥΣΚΩΤΟ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ 3-4,5 ΜΕΤΡΑ,ΜΕΧΡΙ 4500 ΕΥΡΩ.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο next Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπαρχει το ιδιο ακριβως με Johnson 90 2T με τρειλερ ελξις στα 4200 σε καλη κατασταση
    Μηπως μπορω να εχω μια φωτογραφια να το δω?


  6. #6
    Gold member Το avatar του χρήστη next
    Εγγραφή
    14-10-2010
    Μηνύματα
    3.494
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Προεπιλογή Απάντηση: ΖΗΤΗΤΑΙ ΦΟΥΣΚΩΤΟ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ 3-4,5 ΜΕΤΡΑ,ΜΕΧΡΙ 4500 ΕΥΡΩ.

    Ναι μονο που θα περιμενεις ως αυριο

    m3mmΟ SR ib
    To view links or images in signatures your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.


  7. #7
    Επαγγελματίας Το avatar του χρήστη ADelipoulios
    Εγγραφή
    09-12-2009
    Σκάφος:
    FOCCHI 680
    Μηχανή:
    150 MERCURY
    Parking
    DELIPOULIOS
    Μηνύματα
    269
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Προεπιλογή Απάντηση: ΖΗΤΗΤΑΙ ΦΟΥΣΚΩΤΟ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ 3-4,5 ΜΕΤΡΑ,ΜΕΧΡΙ 4500 ΕΥΡΩ.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lefteris xania Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.ΖΗΤΑΩ ΦΟΥΣΚΩΤΟ Η ΠΟΛΥΕΣΤΕΡΙΚΟ ΑΠΟ 4-5 ΜΕΤΡΑ ΣΕ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ.ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΤΡΕΙΛΕΡ ΤΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΔΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΕ ΙΣΧΥ.ΤΟ ΜΕΓΙΣΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΘΕΣΩ ΕΙΝΑΙ 4.500 ΕΥΡΩ.-ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΧΑΝΙΑ-ΚΡΗΤΗΣ-

    καλησπέρα,3000€ υπαρχει orizon 4.70 του 2004 χωρίς μηχανή...:thumbs:


    To view links or images in signatures your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.

    To view links or images in signatures your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.

  8. #8
    Junior Member Το avatar του χρήστη theo79
    Εγγραφή
    19-03-2010
    Μηνύματα
    191
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Προεπιλογή Απάντηση: ΖΗΤΗΤΑΙ ΦΟΥΣΚΩΤΟ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ 3-4,5 ΜΕΤΡΑ,ΜΕΧΡΙ 4500 ΕΥΡΩ.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lefteris xania Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.ΖΗΤΑΩ ΦΟΥΣΚΩΤΟ Η ΠΟΛΥΕΣΤΕΡΙΚΟ ΑΠΟ 4-5 ΜΕΤΡΑ ΣΕ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ.ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΤΡΕΙΛΕΡ ΤΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΔΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΕ ΙΣΧΥ.ΤΟ ΜΕΓΙΣΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΘΕΣΩ ΕΙΝΑΙ 4.500 ΕΥΡΩ.-ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΧΑΝΙΑ-ΚΡΗΤΗΣ-


    καλησπερα..
    μπες στο car.gr - φουσκωτα- κρητη- κλπ-κλπ-
    θα δεις ενα evripus 480 χωρις μοτερ στα 3000...
    λεει οτι ειναι καλο.. παντα σε αποθηκη.. αριστο--κλπ
    την ερχομενη εβδομαδα θα ειμαι στα μαλια..αν θες ριχνω μια ματια..


  9. #9
    Gold member Το avatar του χρήστη ippomas
    Εγγραφή
    19-08-2010
    Σκάφος:
    quicksilver 5.40 cruiser
    Μηχανή:
    mercury f115
    Parking
    περιγιαλι Kαβαλας
    Μηνύματα
    2.005
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Προεπιλογή Απάντηση: ΖΗΤΗΤΑΙ ΦΟΥΣΚΩΤΟ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ 3-4,5 ΜΕΤΡΑ,ΜΕΧΡΙ 4500 ΕΥΡΩ.

    Τελικα προσδιορισε φιλε τι μεγεθος θελεις με τι κινητηρα γιατι ζητας απο 3-4,5 μετρα σε αυτα τα μετρα παιζουν πολυ και οι τιμες και οι μηχανες. π.χ ενα 3,40 με γαστρα πηγαινη και με 15ΗΡ ενω ενα 4.50μ θελει 60ΗΡ. Το καθε ενα ειναι πολυ διαφορετικο σε κοστος.

    ippocampos.com.gr

  10. #10
    Junior Member Το avatar του χρήστη lefteris xania
    Εγγραφή
    22-11-2012
    Σκάφος:
    SEA-PRO 4.20
    Μηχανή:
    TOHATSU 4-stroke 30hp.
    Parking
    ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΜΟΥ
    Μηνύματα
    32
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Προεπιλογή Απάντηση: ΖΗΤΗΤΑΙ ΦΟΥΣΚΩΤΟ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ 3-4,5 ΜΕΤΡΑ,ΜΕΧΡΙ 4500 ΕΥΡΩ.

    Εχεις δικιο φιλε μου !Πως μου ξεφυγε αυτο,το ξεχασα!Ενω ψαχνω συγκεκριμενα φουσκωτο με μηχανη απο 4-4.50...ενω νομιζα οτι το ειχα γραψει τελικα το τσεκαρα και οντως δεν το ειχα γραψει...Αλλα για περισοτερα φιλοι μου ας το αφησουμε μεχρι την Πεμπτη γιατι τοτε δινω για διπλωμα χειριστου ταχυπλοου...Πολυ δυσκολο για μενα οι χαρτες που εκει φοβαμαι να κοπω(ευρεση στιγματος-χαραξη πορειας-ευρεση συντεταγμενων κτλ.)Οποτε ως τοτε το ξανασυζηταμε!Ελπιζω να περασω και να παρω επιτελους αυτο που ονειρευομαι!!!Αν δεν το παρω δυστυχως δεν μπαινω στην διαδικασια καθολου να αγορασω σκαφος....Ειχα ενα 3.60 με 15αρα αλλα τι να το κανεις.....ειπαμε να πηγαινει και σε εναν καιρο που θα συναντησεις σε μια δυσκολη στιγμη...


+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας