+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 22 από 22

Θέμα: ΖΗΤΗΤΑΙ ΦΟΥΣΚΩΤΟ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ 3-4,5 ΜΕΤΡΑ,ΜΕΧΡΙ 4500 ΕΥΡΩ.

  1. #21
    Junior Member Το avatar του χρήστη KRHTIKOS
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Σκάφος:
    EVRIPUS 5,40
    Μηχανή:
    SUZUKI DF140
    Parking
    ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΚΡΗΤΗΣ
    Μηνύματα
    33
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Προεπιλογή Απάντηση: ΖΗΤΗΤΑΙ ΦΟΥΣΚΩΤΟ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ 3-4,5 ΜΕΤΡΑ,ΜΕΧΡΙ 4500 ΕΥΡΩ.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lefteris xania Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να σται καλα φιλοι μου.Και φυσικα παω σε Σχολη και σε δασκαλο αλλα δυστυχως δυσκολευομαι και παλι σε στιγματα-συντεταγμενες-ανεμολογια κτλ......αν ηταν ενας μονο χαρτης θα τα καταφερνα αλλα δυστυχως ο δασκαλος μου ειπε οτι δεν ξερεις τι χαρτη θα σου βαλουνε,δλδ.σε τι κλιμακα θα μετριουνται οι μοιρες κτλ....

    Λευτέρη καλημέρα ,

    Σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία στίς εξετάσεις σου και μην μασάς θα το πάρεις τό δίπλωμα ,
    πάντως και να μην το πάρεις με την πρώτη μπορέις να το ξαναδώσεις , οπώς κ εγω το πήρα με την τρίτη...χαχα

    Πάντως αν δέν το πάρεις μπορέις να δείς και αυτό΄που δέν χρειάζεται δίπλωμα , μπορείς να εξοικιωθείς με την θάλασσα και αργότερα πάς κα σε μεγαλύτερο , είναι σχεδόν τα μισά χρήματα που δίνεις και είναι και σχεδόον δίπλα σου για να το δέις (Ηράκλειο)

    http://www.car.gr/classifieds/boats/view/2733766/

    και πάλι καλή επιτυχία


  2. #22
    Junior Member Το avatar του χρήστη lefteris xania
    Εγγραφή
    22-11-2012
    Σκάφος:
    SEA-PRO 4.20
    Μηχανή:
    TOHATSU 4-stroke 30hp.
    Parking
    ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΜΟΥ
    Μηνύματα
    32
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Προεπιλογή Απάντηση: ΖΗΤΗΤΑΙ ΦΟΥΣΚΩΤΟ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ 3-4,5 ΜΕΤΡΑ,ΜΕΧΡΙ 4500 ΕΥΡΩ.

    Σε ευχάριστω φίλε μου αλλά το πήρα το δίπλωμα!!Τώρα όσο για το φουσκωτάκι που μου έδειξες μια χάρα το βρίσκω,αλλά είχα κάτι παρόμοιο,3.60 με 15άρα 5 χρόνια και είπα να πάω σε κάτι μεγαλύτερο,πιο πολύ για τις θάλασσες,γιάτι αυτά τα μικρούλια έχουν ένα θέματακι με τον καιρό που θα βρουν μπροστά τους...Κι έτσι κατάληξα σε ενα 4.20 SEA-PRO μοντ.2010,με μηχανη TOHATSU 4-stroke...

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες

+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας